Explanation
Kidy Love sizin için tüm Moda Ürünlerini Avrupa standartlarında testlerden geçirir ve sizlere tamamen güvendiği ürünleri sunar. Özellikle sağlınıza uygunluğu bulunmayan hiç bir ürünü sizlere sunmaz.

Product quality information;

Health Test Status: Made, It is Healthy.

Production place: England

Quality Standard: Tested in accordance with European Standards. Suitable.

Product Description:

Su birikintisi sıçraması için mükemmel olan bu güzel kuklalarla gri günleri aydınlatın. Ekstra sıcaklık için dolgulu konforlu tabanlık, rahat polar çorap ve astar. Esnek ve katlanabilir olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onları taşıması çok kolaydır.

Bu ürün İngiltere ek sağlık testleri ve süreçlerinden geçirilmiştir. Türkiye satışları sadece Kidy Love Women tarafından yapılmaktadır.

Bu ürün yoğun talep nedeniyle standart teslimat zamanından daha fazla olabilir. Ortalama 7-12 gün kadar sürebilir. Here tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Product Additional Details:

Product Barcode:

Product SKU: 101428

Product Collection:

Delivery Options

Our deliveries are generally as in the table below.

  1. If you choose delivery by cargo in your order: Your order will be delivered to you within 1 - 2 days.
  2. If You Select Same Day Delivery on Your Order: This option will automatically appear on the payment page in the cities where we can currently deliver on the same day. If you see your city there and choose this delivery, we will usually deliver your order to you within 2 hours.
  3. If you choose in-store or pick-up delivery for your order: You can pick up your order by visiting our store yourself, from whichever store you choose on the payment page.
Which Store Available?

We Have a Long List of Stores and Pickup Points :)

Please HERE Tap and see which of our stores you can go and buy this product from.