Dünyanın en iyi çocuk ürünleri üreticisi ve en iyi çocuk ürünleri markalarının satış noktası olan Dinossi International Kids Store’s artık METAVERSE dünyasında!

Çocuklarımız için oldukça zararlı içeriklerin bulunduğu Metaverse dünyasına yine çocuklarımız için en iyi içerikleri keşfedecekleri, eğitici ve eğlendirici online arkadaşlarıyla yada yeni aynı yaş grubundaki yeni arkadaşlarla tanışıp oyunlar oyanabileceği, tamamen zararsız ve çocuklarımızın geleceğin dünyasına en uygun şekilde ayak uydurması amacıyla yaratılan Dinossi Meta Dünyası çok yakında bu sayfamız üzerinden VR gözlükleri ile yayın hayatına başlayacaktır.

Ebeveyn’lerinde çocukların bu yeni dünyasında tam kontrole sahip olabileceği ayrıca bir yönetim platformuda sizin güvencenizde olacak, çocuklarınız Dinossi Meta Dünyasında sosyalleşip, hem eğlenip hemde öğrenirken aynı anda ebeveyn’ler gizli olarak çocuklarınızı takip edebileceksiniz.

Ayrıca dinossi’nin ebeveynlerin giriş yapabileceği yine fiziki ürünlerimizi ebeveyn kontrolündeki Dinossi Aile Meta Dünyasında görebilecek, kolaylıkla ihtiyaçlarınızı satın alabilecesiniz.

Çocuklar için tüm içeriklerimiz tamamen ücretsiz olacaktır.

Çocuklar için metaverse dünyası dünya’da ilk ve tek platform olarak sadece Dinossi üzerinden hayata geçecek ve diğer tüm çocuk içerikli metaverse uygulamaları yine dinossi kontrolünde yeni Dino Meta Dünyasına giriş yapabilecekler.

Endişe etmeyin, geleceğin dünyası geleceğimiz çocuklarda olacak ve çocuklarımızın yeni dünyaya en iyi içeriklerle giriş yapmasını sağlayacağız.

Metaverse Çocuk Dünyamız için içerik üreticiler için iletişim: dino@dinossi.com

ebeveyn İçin Detaylı bilgi talebi:  https://www.dinossi.com/yardim/

Dinossi Çocuklar İçin Metaverse Dünyası Ekibi

Kids Metaverse uluslararası alanda Dinossi Global olarak patentli ve zararsız içerik etiketi bulunacak tek 5 Boyutlu Çocuk İçeriklerine sahiptir. Metaverse dünyası, toplamda 79 ülkede aynı anda ve kendi dilinizde yayınlacaktır.

类别 0 愿望清单 0 比较 帐户

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
购物车 (0)

您的包是空的

不要错过超值优惠!开始购物或登录查看已添加的产品。

选购新品 登入
主菜单