Dinossi Prime servisimiz, hastane randevularınızdan, dünyada’ki tüm satış sitelerimizdeki alışverişlerinizden, uçak biletlerinize, transfer ve taksi çağırma hizmetlerine kadar hayatınızı kolaylaştıracak kişisel asistan ve özel hizmet servisimizdir.
Prime’a nasıl katılırım?
Prime servisimiz, Dinossi dünya genelindeki, dinossi.com – dinossi.co.uk – dinossi.de – dinossi.es – dinossi.nl – dinossi.it – dinossi.us gibi global ve yerel sitelerimiz yada mağazalarımız üzerinden yapacağınız alışverişlerde dinossi tarafından belirlenen müşterilerimiz dahil edilir.
Dinossi kullanıcısının prime hizmetlere dahil edilmesi tamamen ülkenizdeki dinossi ekibine bağlıdır.
Bazı durumlarda yapacağınız alışveriş tutarınız maksimumda olsada prime üyeliğine yükseltilememektedir.
Prime servisin avantajları nedir?
Dinossi üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerinizde, sipariş toplamlarınızın tamamını içeren %7 ‘lik size özel ve sınırsız indirim kuponu sahip olursunuz. Dünya’nın neresinde olursanız olun, Havalimanı transferlerini küresel alanda ücretsiz sağlarsınız.
Tamamen size özel en az 2 temsilci size atanmış olur.
Sitelerimiz üzerinden sipariş vermek ile zaman kaybetmek istemezseniz satın almak istediklerinizi temsilcinize bildirebilir ve o an ödeme yapmadan teslimatınızda ödemenizi yapabilirsiniz.
Dinossi’nin bulunduğu 203 ülkede sağlık hizmetleriniz anlaşmalı hastanelerimizde ücretsiz olarak sağlanır. (Yatarak ameliyatlar hariç)
Dünya genelinde ücretsiz ambulans servisimizden faydalanabilirsiniz. Satın almadan önce, eğer ülkenizde henüz mağazamız yoksa ürünü size ekiplerimiz incelemeniz için getirebilir.
Tüm siparişleriniz tutardan bağımsız ömür boyu ücretsiz kargo ile gönderilir.
Dünya’nın neresinde olursanız olun, Prime müşteri hizmetinizle iletişime geçerek bulunduğunuz yere taksi göndermemizi isteyebilirsiniz.
Her ay düzenlenen Prime müşterilerimiz arasında yapılan çekilişle bulunduğunuz ülke sınırları içerisinde Ücretsiz ve en az 5 yıldızlı otellerde ulaşım ve herşey dahil 1 hafta tatil yapma imkanı yakabilirsiniz. (Bu noter huzurunda her ay düzenli olarak yapılır. İlk talihli eğer belirtilen dönemde tatile çıkamayacak olursa, 2nci, 3ncü ve 4ncü yedek talihlere gidilir eğer kimse gidemeyecek olursa ilk talihli istediği tarihte tatilini seçebilir.
Araç kiralama hizmetlerimizle anlaşmalı kiralama şirketlerinden yapacağınız en az 1 aylık kiralamanızın 3 günü’nü Dinossi karşılar.
Aslında en önemli olanı dinossi’nin çocuklarınıza özel her 3 ayda bir etkinliklerine davet alırsınız. Bu etkinlikler dönemlere göre kamp (genelde dinozorlarla ilgili eğitici kamplardır.) Ülkenize göre ülke sınırları içerisinde dil eğitimi, ek kaynak dersleri için matematik, fizik, yabancı dil (yerel ülkede en çok kullanılan 2nci dil). Ağaç dikme etkinleri, özel illere göre eğitim okullarımız gibi yüzlerce çocuklarınıza etkinlik imkanı kazanırsınız.

成绩单礼物 活动!

您期待已久的戴诺西配给活动已经开始。

%10
所有折扣的额外折扣券!
代码:92HC63
有效期为 6 月 04 日至 14 日。
类别 0 愿望清单 0 比较 帐户

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
购物车 (0)

您的包是空的

不要错过超值优惠!开始购物或登录查看已添加的产品。

选购新品 登入
主菜单