Anne ve Bebek, Uncategorized @tr

Çocuklarda ve Yetişkinlerde Covid-19 Canlı Vaka İstatislikleri

Dinossi ekibi olarak bu konuya çok hassasız ve dünya genelindeki Korona Virüs Salgının Gerçek İstatislik Verilerini Canlı Olarak Bu sayfamızda Görebilirsiniz. Maalesef bir çok ülke sadece çocuklardaki virüs’ü siyaset ve ülke vizyonları nedeniyle yayınlamamaktadır. Aşağıdaki rakamlar anlık olarak İngiltere Dinossi ekibi tarafından Duke Üniversitesi işbirliği ile bütün dünya’nın doğru verilere ulaşması için güncellenmektedir.

Bu virüsü eğer hijyenimize, sağlımıza, maske ve mesafemizi tabikide, Covid-19 aşılarımızı yaptırarak kurtulmamız çok kolay olacaktır. Özellikle çocuklarımıza çok dikkat etmelisinizki, omicron varyantı çocuklarımızda araştırmalara göre çok daha kalıcı hasarlar verdiği ortaya çıkmıştır. Virüs ile mücadalede Dinossi ekibi olarak şimdiye kadar Tüm Dünya’daki Dinossi ekibiyle beraber özellikle Afrika bölgelerinde bulunan 1 milyondan fazla çocuğumuza maske, hijyen ürünleri ve 30’den fazla çocuğumuzun virüs sonrası bakımını sizlerin oluşturduğu siparişlerinizle sizin adınıza sağladığımızı bilmenizi isteriz.

Lütfen önce sağlığımıza dikkat edelim. Aşağıdaki veriler maalesef çoğu ülkenin yayınlayamadığı gerçek kovid verileridir.

[cov2019all]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir