[vc_row et_full_width=”true” et_row_padding=”true” css=”.vc_custom_1579745009383{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column][vc_row_inner content_placement=”middle” el_class=”align-center”][vc_column_inner animation=”animation left-to-right” offset=”vc_col-md-7″][et_video_lightbox style=”lightbox-image” box_shadow=”large-shadow” video=”https://www.youtube.com/watch?v=VoINR5PQEQc” border_radius=”3px” image=”167928″][/vc_column_inner][vc_column_inner animation=”animation right-to-left” offset=”vc_col-md-5″ css=”.vc_custom_1578532669392{padding-top: 40px !important;}”][vc_column_text]

İyilik Hareketine Katılın

Ahbap Derneğine Bağış Yapın, Dinossi’den Hediye Çekinizi alın

Dinossi Dünya Genelindeki tüm şirketleriyle yaptığı bu ortak çalışmamızda, Türkiye Haluk Levent’in liderliğini yaptığı AHBAP DERNEĞİ’ne bağış yapan tüm kullanıcılarımıza yaptıkları bağış tutarı kadar sınırsız süreyle kullanabilecekleri hediye çeki veriyoruz.

BU KAMPANYA KATILIMIMIZA YOĞUN İLGİNİZDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ. KAMPANYAMIZ TAMAMLANMIŞ VE 08-02-2023 SAAT 22:46 da SONA ERMİŞTİR.

TOPLAMDA 237 BİN 452 KULLANICIMIZ KAMPANYAMIZA DESTEK SAĞLAMIŞTIR.

İndirim kuponu kampanyamız devam etmektedir detaylar aşağıda görebilirsiniz.[/vc_column_text][et_counter style=”counter-left” counter_color=”dark” counter=”3457210″ title=”Türk Lirası” description=”08-02-2023 Bağış Kampanyasına Başladığımızdan Beri Kullanıcılarımızın Yaptıkları Bağışlar. Rakam 12 Saatte Bir Güncellenir. (Son güncelleme: 09-02-2023 08:47)”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row et_full_width=”true” et_row_padding=”true” css=”.vc_custom_1579745131496{padding-top: 80px !important;padding-bottom: 40px !important;background-color: #f2f2f2 !important;}”][vc_column][vc_row_inner et_column_align=”align-center” equal_height=”yes” el_class=”align-center”][vc_column_inner animation=”animation bottom-to-top” offset=”vc_col-lg-5″][vc_column_text]

Dinossi İyilik Hareketi

Deprem Bölgesi Yardım Destekleri Detayları

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner et_column_align=”align-center” equal_height=”yes” el_class=”align-center”][vc_column_inner animation=”animation bottom-to-top” offset=”vc_col-lg-4″][vc_column_text]Öncelikle Dinossi Türkiye ekibi olarak başlattığımız yardım kampanyamıza katılım gösteren binlerce kullanıcımıza minnetimizi sunmak isteriz.

Dinossi, depremin ilk saatleri itibariyle çocuklarımıza kışlık çizmelerini, montları, çocuk bezleri gibi birinci derecede ihtiyaç duyulabilecek binlerce ürünü teslim edilmeye başladı bile.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner animation=”animation bottom-to-top” offset=”vc_col-lg-4″][vc_column_text]Ancak bunun yeterli olmadığını çok iyi biliyoruz, bu yüzden Dinossi Dünya Genelindeki tüm şirketleriyle yaptığı bu ortak çalışmamızda, Türkiye Haluk Levent’in liderliğini yaptığı AHBAP DERNEĞİ’ne bağış yapan tüm kullanıcılarımıza yaptıkları bağış tutarı kadar sınırsız süreyle kullanabilecekleri hediye çeki veriyoruz.

Bu şekilde Ahbap Derneği aracılığıyla yapacağınız tüm bağışların tutarı ne olursa olsun bizden tutarınız kadar hediye çekinizi alabilir ve süresiz bir şekilde dilediğiniz an herhangi bir sipariş bedeli olmadan sınırsız süreyle yaptığınız bağışın tutarını kullanabilirsiniz. Bağışınızı buradaki adresten yapabilirsiniz.  https://ahbap.org/bagisci-ol[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Bu zor günleri hep beraber yapacağınız tüm yardımlarla atlatacağız. Tabiki kayıplarımızı asla yerine getiremeyeceğiz ama özellikle bu depremden zarar görmüş çocuklarımızın geleceklerini en iyi şekilde hazırlamak için tüm imkanlarımızı harcayacağız. Lütfen sizde Ahbap vakfına yapacağınız SMS yada Banka Havalesi yardımlarınızdaki ekran görüntülerinizi https://wa.me/902167065136?text=Ahbap dokunarak Whatsaap üzerinden hattımız üzerinden yada dino@dinossi.com mail adresimize ileterek yaptığınız tüm bağış bedeliyle Dinossi’den alışverişinizi yapabilirsiniz.

Katılımlarınızdan ve desteklerinizden dolayı Dinossi Ailesi olarak tüm kullanıcılarımıza minnetlerimizi sunarız.

BU KAMPANYA KATILIMIMIZA YOĞUN İLGİNİZDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ. KAMPANYAMIZ TAMAMLANMIŞ VE 08-02-2023 SAAT 22:46 da SONA ERMİŞTİR.

TOPLAMDA 237 BİN 452 KULLANICIMIZ KAMPANYAMIZA DESTEK SAĞLAMIŞTIR.

KAMPANYAMIZ SONA ERSEDE AHBAP ÜZERİNDEN YAPACAĞINIZ TÜM DEPREM YARDIMLARINIZA DİNOSSİ’den %10 İNDİRİM KUPONU KAZANACAKSINIZ. BAĞIŞLARINIZI YİNE BELİRTİLİĞİ ŞEKİLDE TARAFIMIZA İLETMENİZLE İNDİRİM KUPONUNUZ SİZE GÖNDERİLECEKTİR. İNDİRİM KUPONU KAMPANYAMIZ 10-02-2023 TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEKTİR.

Bu kampanya katılımları 08-02-2023 Saat:19:46 itibariyle başlar 08-02-2023 Saat: 22:46 itibariyle sona ermektedir. Toplam kampanya süresi 3 saattir. Bu tarih ve saat içeriğinde bağış yapan kullanıcılarımızı kapsamaktadır. Tarih ve kullanıcılarımıza SMS ve Diğer Sosyal Medya aracılığıyla duyurulduğu zamana işaret etmektedir. Kampanya tarihimizden önce yada sonra bağış yapan kullanıcılarımızın tertemiz yüreklerinden dolayı gönderecekleri ahbap bağış sms yada dekontlarına küçükte olsa bazı hediyelerimizin olacağını bilmesini isteriz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]