Dinossi Teknolojisi

0

Kullanıcıyla

Dinossi Teknolojisi Artık Sizin İstediğiniz Gibi Davranıyor ve Sizi Kesinlikle Anlıyor

BİLİYORUZ SEN DAHA GÜZELİNİ YAPARSIN, BU YÜZDEN DİNOSSİ’YE ARTIK SEN ŞEKİLLENDİRECEKSİN

Dinossi, Şimdi Dünya’nın İlk ve Tek Yapay Zeka Teknolojisine Sahip Kullanıcı Dostu Alışveriş Sitesi Oldu

Dinossi, artık tamamen kullanıcılarımızın web sitemizde geçirdiği zamandaki davranışlarıyla geliştirdiğimiz yapay zeka teknolojisi ile sizi hem duygusal, hemde sitemizdeki hareketlerinizle daha iyi anlıyor.

Sitemizdeki gezdikçe size özel bir yapay zekalı DinoBOT sizi keşfetmek ve sizin istediğiniz ürünleri yada diğer içeriklerimizi daha sık karşınıza çıkartmak, sesli olarak yapmak istediğiniz işlemleri sitemiz üzerinden hızlıca tamamlamanızı sağlamak, hiç bir butona basmadan DinoBOT ses komutunuzla bir kaç cümle söyleyerek akıllı kart ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sadece sizi alışverişlerinizde değil, sistemimize ilk kayıtınızı yaparken verdiğiniz bilgilerinizlede doğum günleriniz, çocuklarınızın doğum günleri, çocuklar için eğitim dinossi ‘nin verdiği eğitim programları, mobil uygulamalarımız sayesinde en yakın hastaneyi, nöbetçi eczane’yi, taksi çağırma hizmetleri, en uygun seyahat planlarını, bugün ne giymeniz konusunda size özel tasarımların kombinlenmesini, arkadaşlarınıza alacağınız hediyeyi arkadaşınızın analizlerine göre en doğrusunu seçip size sunması gibi hayatınızı gerçekten çok daha kolaylaştıracak aslında özel bir asistan 😉

Endişe etmeyin, Dinossi olarak global alandaki varlıklarımızla’da hiç bir zaman hiç bir kullanıcımızın kişisel bilgileri 3ncü kişilerle hem paylaşmayız hemde tüm bilgileriniz tamamen gizlilik prensipleri gereği dinossi personelleri bile göremez.

Yapay zekalı bu teknolojimiz ile anlık sorgularınız tamamlanır ve kayıt edilmeden tüm sistemden otomatik olarak kaldırılır. Hatta dinossi teknolojisi kullanıcılarının dünya genelinde en az bilgisini toplayan şirketlerden olduğu için 2021 yılındaki Unicorn markaları arasına İngiltere ve Almanya ofisleriyle girişmiştir.

Şunu unutmayın, geliştirdiğimiz bu özel teknolojiyle amaç sizin çok daha hızlı işlemlerinizi sağlamak size daha verimli hizmet sunabilmek içindir.

Kişisel verilerin korunması kapsamındaki tüm ülkelerdeki kanunlara saygı duyarız ve tüm kvk kanunlarına katılırız. Dinossi hiç bir koşulda çerez gibi farklı sitelerde yaptığınız hiç bir veriyi kullanmaz çerez politikamızada göz atabilirsiniz.

Teknolojimiz, geleceğin dünyasındaki oluşan ihtiyaçlara göre şimdiden dizayn edilmiştir.

Dinossi olarak ayrıca yapay zeka teknolojimiz Metaverse sanal dünyasıyla entegre halindedir. Metaverse hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Dünyanın yine ilk ve tek çocukların meta dünyasındaki zararlı içeriklerden tamamen uzak olacağı tam bir ebeveyn kontrolüne sahip özel bir Dino Dünyasıdır.

Dinossi, dünya’nın en yeni teknolojileriyle geleceği şimdiden keşfeder ve sizlere’de bu deneyimi yaşatır. Bize güvenen 95 Milyon’dan fazla kullanıcımızın internetteki geçirdiği zamanda en iyi deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz.