Dinossi Gel Al Noktası

Biliyoruz çoğu mağaza çok can sıkıcı olabiliyor, devamlı sizi takip eden bir satış personeli, sınırlı ürün gösterimi, AVM’lerde ki çok yüksek radyasyon maruzu, tüketicilere ek maliyetler gibi bir çok can sıkıcı unsurlar…

Dinossi Dünya genelindeki GEL AL noktalarıyla, online siparişlerinizi kargo maliyeti yada zamandan daha tasarruf ederek hızlıca teslim alabilmeniz ve hemen hemen tüm ürün ve marka gruplarıyla sizi meşgul etmeyecek takım arkadaşlarımızla rahatlıkta dilediğiniz ürünleri görebilir, deneyebilir ve satın alabilirsiniz. Bu konumdaki GEL AL noktasıyla aşağıdaki adreste sizinle.

Dinossi Gel Al Noktası

Türkiye, İstanbul - Ümraniye

Çamlık Mahallesi, Dinç Sokak No:2 Dinossi Plaza, Ümraniye İstanbul


Burası TR Genel Müdürlük binamızdır. Gel Al Noktası Dinossi Plaza 1. Kat'ında Hizmet Vermektedir. Tabelaları ve Yönlendirmelerle Daha Kolay Ulaşabilirsiniz.

Şube Temsilcisi Direk İletişim:  +90 216 706 51 36 Dahili: 6

Çalışma Saatleri:

  • Haftaiçi: 10:00 - 17:00
  • Cumartesi: 10:00 - 14:00
  • Pazar: Kapalı

Haftaiçi mesai saatleri daha uzun olabilir, hafta sonları pazar günü dahilinde açık olabilir ve daha uzun çalışma saatlerimiz olabilir, bu yüzden şube temsilcimizi arayıp çalışma saatlerini sorabilirsiniz.

Ulaşım İçin, Aşağıdaki Konum Bilgisine Tıklayıp Direk Harika Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Adres Tarifi:

Dinç Sokak Girişindeki Sağ Binada - Antep Sofrası Kebap Restaurantı Karşısı, Eğer American Kolejini Görüyorsanız Yokuş Yukarı Çıkarken Sağ Tarafınızda American Koleji Kalacak Şekilde İlk Sağdaki Sokağa Giriş Yapınız.