Little Angel Can Baby - 24-osaline pusle - puslepaberid

69,00 TL

SKU: 776904400023 Kategooriad: ,
Dinossi sizin için tüm oyuncakları avrupa standartlarında testlerden geçirir ve sizlere tamamen güvendiği ürünleri sunar. Özellikle sağlık ve çocuklarımıza uygunluğu bulunmayan hiç bir ürünü sizlere sunmaz.

Teave toote kvaliteedi kohta;

Tervisekontrolli staatus: Valmistatud, Sobib tervisele.

Tootmise asukoht: Inglismaa

Kvaliteedistandard: Testitud vastavalt Euroopa standarditele. Vastab nõuetele

Toote kirjeldus:

Dünyanın en çok sevilen Youtube çizgi dizisi olan Little Angel Can Bebek özel olarak üretilmiştir.

Puzzle Parçaları birleştirerek anlamlı bir görsel oluşturma, düşünsel ve problem çözmeye yönelik bir çaba gerektirir. Puzzle bu özelliği ile çocuklarda düşünme ve problem çözme yeteneğine katkı sağlar. Puzzle yaparken çocukların çözümü bulmak için ortaya koydukları düşünsel muhakeme zihinlerinin gelişmesini sağlar.

İşte bu yüzden en sevdikleri karakteri sizler için en kaliteli malzemeden İngiltere Dinossi tarafından üretilmiş ve bütün dünya satışları dinossi üzerinden yapılmaktadır.

Bu ürün İngiltere ek sağlık testleri ve süreçlerinden geçirilmiştir.

Bu Ürün sınırlı stoklarla üretilmiştir. Stoklar tükendiğinde ek stoklar açılmayacaktır.

LÄHETAMINE

Dinossi saadab kõik tööpäeviti kell 16:00 esitatud tellimused samal päeval riigi laost või kauplustest. Tavaliselt saate kauba kätte järgmisel päeval.


SAMA PÄEVA KOHALETOIMETAMINE

  • Valides maksmise lehel teie linnale omase sama päeva kohaletoimetamise võimaluse, võib teie tellimus teile kätte toimetada mõne tunni jooksul.

Kõikides riikides, kus Dinossi on esindatud, on kohalikud laod, tarnepunktid, kauplused ja dispetšeriüksused. Nii saate nautida järgmise päeva tarnet, ilma et peaksite päevade kaupa ootama.

Samal vahekäigul