Toptan Ürünmü Almak İstiyorsunuz?

Tamam, ülkenizde toptan satışlar yapıyoruz. Direk yerel şirketimiz üzerinden belirli markalarımız için toptan satın alım başvurusu yapabilirsiniz. Toptan satışlarımıza başvuruda bulunmak için Ticari Bir İşletme Olma Zorunluluğunun Olduğunu bilmenizi isteriz.Toptan satış başvuruları Kurumsal Satış Yapan Grup şirketimiz GlobalsTrade üzerinden alınmaktadır. Aşağıdaki toptan satış başvurusu butonuna dokunduğunuzda GlobalsTrade sitemize aktarılacaksınız.

Nereden Başlamalıyım?

Dinossi’ye toptan başvuru talebinizi aşağıdaki Toptan Satış Başvur butonuna dokunup ilgili formu doldurmanızla başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular sadece aşağıdaki form üzerinden yapılabilir.

 

Satışlarını yaptığımız bazı markaların ülkenizde distribütör konumunda olduğumuzu bilmenizi ister, başvuru formunda başvurabileceğiniz markaları görebilirsiniz.

 

Ülkenizdeki başvuru yoğunluğuna göre bazen size yanıt vermemiz uzun sürebilir. Ancak endişe etmeyin mutlaka bir temsilcimiz size olumlu yada olumsuz bir posta iletecektir.

 

Dinossi olarak tamamen yerel firmalara yada aynı ülke içerisinde birden fazla mağazası olan ticari şirketlere satışlar yapıyoruz. Yani şirket olmak zorundasınız, yada ürün alımınızı yapmadan ticari bir şirket kurmak zorundasınız. Eğer ürünleri mevcut ülke dışında satışa açacaksanız vergi’den muaf olursunuz bu durumu belgelendirmeniz şarttır.

 

Üzgünüz, şu an için ülkenizde Toptan Satış Başvurularını Kabul Edemiyoruz. Bunun yerine Dinossi Mağazası olmak istermisiniz?

دسته بندی ها 0 لیست علاقه مندیها 0 مقایسه کنید حساب

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)

منوی اصلی
سلام, ورودمنوی اصلی
سلام, ورود
سبد خرید (0)

کیفت خالیه

معاملات عالی را از دست ندهید! شروع به خرید کنید یا برای مشاهده محصولات اضافه شده وارد شوید.

خرید چیزهای جدید ورود
منوی اصلی
خرید بر اساس طبقه بندی همه را ببین