Dinossi Prime servisimiz, hastane randevularınızdan, dünyada’ki tüm satış sitelerimizdeki alışverişlerinizden, uçak biletlerinize, transfer ve taksi çağırma hizmetlerine kadar hayatınızı kolaylaştıracak kişisel asistan ve özel hizmet servisimizdir.
Prime’a nasıl katılırım?
Prime servisimiz, Dinossi dünya genelindeki, dinossi.com – dinossi.co.uk – dinossi.de – dinossi.es – dinossi.nl – dinossi.it – dinossi.us gibi global ve yerel sitelerimiz yada mağazalarımız üzerinden yapacağınız alışverişlerde dinossi tarafından belirlenen müşterilerimiz dahil edilir.
Dinossi kullanıcısının prime hizmetlere dahil edilmesi tamamen ülkenizdeki dinossi ekibine bağlıdır.
Bazı durumlarda yapacağınız alışveriş tutarınız maksimumda olsada prime üyeliğine yükseltilememektedir.
Prime servisin avantajları nedir?
Dinossi üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerinizde, sipariş toplamlarınızın tamamını içeren %7 ‘lik size özel ve sınırsız indirim kuponu sahip olursunuz. Dünya’nın neresinde olursanız olun, Havalimanı transferlerini küresel alanda ücretsiz sağlarsınız.
Tamamen size özel en az 2 temsilci size atanmış olur.
Sitelerimiz üzerinden sipariş vermek ile zaman kaybetmek istemezseniz satın almak istediklerinizi temsilcinize bildirebilir ve o an ödeme yapmadan teslimatınızda ödemenizi yapabilirsiniz.
Dinossi’nin bulunduğu 203 ülkede sağlık hizmetleriniz anlaşmalı hastanelerimizde ücretsiz olarak sağlanır. (Yatarak ameliyatlar hariç)
Dünya genelinde ücretsiz ambulans servisimizden faydalanabilirsiniz. Satın almadan önce, eğer ülkenizde henüz mağazamız yoksa ürünü size ekiplerimiz incelemeniz için getirebilir.
Tüm siparişleriniz tutardan bağımsız ömür boyu ücretsiz kargo ile gönderilir.
Dünya’nın neresinde olursanız olun, Prime müşteri hizmetinizle iletişime geçerek bulunduğunuz yere taksi göndermemizi isteyebilirsiniz.
Her ay düzenlenen Prime müşterilerimiz arasında yapılan çekilişle bulunduğunuz ülke sınırları içerisinde Ücretsiz ve en az 5 yıldızlı otellerde ulaşım ve herşey dahil 1 hafta tatil yapma imkanı yakabilirsiniz. (Bu noter huzurunda her ay düzenli olarak yapılır. İlk talihli eğer belirtilen dönemde tatile çıkamayacak olursa, 2nci, 3ncü ve 4ncü yedek talihlere gidilir eğer kimse gidemeyecek olursa ilk talihli istediği tarihte tatilini seçebilir.
Araç kiralama hizmetlerimizle anlaşmalı kiralama şirketlerinden yapacağınız en az 1 aylık kiralamanızın 3 günü’nü Dinossi karşılar.
Aslında en önemli olanı dinossi’nin çocuklarınıza özel her 3 ayda bir etkinliklerine davet alırsınız. Bu etkinlikler dönemlere göre kamp (genelde dinozorlarla ilgili eğitici kamplardır.) Ülkenize göre ülke sınırları içerisinde dil eğitimi, ek kaynak dersleri için matematik, fizik, yabancı dil (yerel ülkede en çok kullanılan 2nci dil). Ağaç dikme etkinleri, özel illere göre eğitim okullarımız gibi yüzlerce çocuklarınıza etkinlik imkanı kazanırsınız.
Luokat 0 Toivelista 0 Vertailla Tili

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
Ostoskärry (0)

Laukkusi on tyhjä

Älä jää paitsi mahtavista tarjouksista! Aloita ostokset tai kirjaudu sisään nähdäksesi lisätyt tuotteet.

Osta Uutta Kirjaudu sisään
Päävalikko