Dikkat!

Sahte Ürünlere Karşı Dikkat Edin!

Üzgünüz, Dinossi Mağazalarımızdan yada Dinossi.com internet sitemizin dışından satın aldığınız hiç bir Smiggle markası ürünü için orjinallik garantisi ve teknik servis hizmeti sağlamıyoruz.

Özellikle Pazaryerleri gibi denetimlerin az yada hiç olmadığı internet ortamında satılan DİNOSSİ ibaresi yada Dinossi logosu olmayan yerlerden satın almamanızı tavsiye ederiz.

Buralarda satılan ürünler Dinossi Garantisine dahil edilmez, bu ürünlerin orjinalliklerini doğrulayamayız.

Dinossi 79 ülkede 110 milyondan fazla kullanıcısına hizmet veren küresel bir işletmedir. Türkiye içinde mağazaları ve aynı gün teslimat hizmetleri bulunur.

Bunların yanı sıra tüm Smiggle markalı ürünlere Dinossi kendi güvencesiyle hem orjinallik garantisi sunar hemde ürünlerde ücretsiz teknik servis hizmeti sağlar. Teknik servis hizmeti Smiggle markası için sadece Dinossi sağlamaktadır.

Özellikle Instagram, Facebook, Tiktok gibi sosyal medya mecralarında İngiltere’den İthal 10-15 gün içerisinde teslim yada hemen teslim gibi bireysel satış yapan vergi ödemeyen yerlerden yapacağınız alışverişlerinizdeki ürünlerin tamamı dinossi güvencesi dışındadır. Kesinlikle bu tür yerlerden alışveriş yapmayın. Dinossi olarak Smiggle markasında her zaman en iyi fiyat ve garanti servisini tercih edin.

Sahte Ürün Satışı Bildirimi Yapın

Luokat 0 Toivelista 0 Vertailla Tili

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
Ostoskärry (0)

Laukkusi on tyhjä

Älä jää paitsi mahtavista tarjouksista! Aloita ostokset tai kirjaudu sisään nähdäksesi lisätyt tuotteet.

Osta Uutta Kirjaudu sisään
Päävalikko