Obrazloženje
Kidy Love sizin için tüm oyuncakları avrupa standartlarında testlerden geçirir ve sizlere tamamen güvendiği ürünleri sunar. Özellikle sağlık ve çocuklarımıza uygunluğu bulunmayan hiç bir ürünü sizlere sunmaz.

Informacije o kvaliteti proizvoda;

Status testa zdravlja: Napravljeno, zdravo je.

Mjesto proizvodnje: Engleska

Standard kvalitete: Testirano u skladu s europskim standardima. Prikladan.

Opis proizvoda:

Bu dış mekanda kullanıma hazır botlar, rahat bir iç polar astarı ve kolay giydirme için tasarlanmıştır.  İnanılmaz yumuşak ve sağlam bir yapının yanı sıra asla terletmez ve çocuklarınızın hassas ayakları için tam sağlık korumasındadır.

Asla terletmez ve asla su geçirmez. Kış mevsimlerinde'de rahatça kullanılabilir. Yumuşak tabanlıdır. 107 ila 120 Gram ağırlığında olmasıyla sanki bir spor ayakkabı giyercesine rahattır.

Bu ürün İngiltere ek sağlık testleri ve süreçlerinden geçirilmiştir. Türkiye satışları sadece Kidy Love tarafından yapılmaktadır.

Bu ürün yoğun talep nedeniyle standart teslimat zamanından daha fazla olabilir. Ortalama 7-12 gün kadar sürebilir. Ovdje tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Dodatne pojedinosti o proizvodu:

Crtični kod proizvoda:

SKU proizvoda: 251332-31

Kolekcija proizvoda:

Mogućnosti isporuke

Naše isporuke općenito su kao u donjoj tablici.

  1. Ako u svojoj narudžbi odaberete dostavu teretom: Vaša će vam narudžba biti isporučena u roku od 1 - 2 dana.
  2. Ako na svojoj narudžbi odaberete Isporuku istog dana: Ova će se opcija automatski pojaviti na stranici plaćanja u gradovima u kojima trenutačno možemo isporučiti isti dan. Ako tamo vidite svoj grad i odaberete ovu dostavu, obično ćemo vam isporučiti vašu narudžbu u roku od 2 sata.
  3. Ako za svoju narudžbu odaberete dostavu u trgovini ili preuzimanje: svoju narudžbu možete preuzeti tako da sami posjetite našu trgovinu, u bilo kojoj trgovini koju odaberete na stranici za plaćanje.
Koja je trgovina dostupna?

Imamo dugačak popis trgovina i mjesta preuzimanja :)

Molim OVDJE Dodirnite i pogledajte u kojoj od naših trgovina možete otići i kupiti ovaj proizvod.