Geri ödeme ve iade politikamız 14 gün sürer. Siparişinizin teslimat tarihinden itibaren 14 gün boyunca koşulsuz iade yada değişim talep edebilirsiniz.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

İadeniz için sizi uğraştıracak bir çok form sunmak yerine direk Müşteri Hizmetlerimize BURADAN (Telefon, WhatsApp yada Mail) Yoluyla iade yada değişim talebinizi yazmanız yeterlidir. Bu şekilde zamanınızı can sıkıcı iade yada değişim formlarıyla uğraştırmamış oluyoruz.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

  • Açık kullanım belirtileri olan kitap
  • Açılmış CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya plak.
  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasar görmüş veya eksik parçalar.
  • Teslimattan sonra 14 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

Geri Ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda iade işleminiz gerçekleştirilecek ve belirli bir gün içerisinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödemesi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Ardından bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme yapılmadan önce genellikle bir işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen BURADAN bizimle iletişime geçin.

Değişim

Satın aldığınız tüm ürünlerde yine 14 gün boyunca koşulsuz ve sınırsız olarak ayrıca ücretsiz kargo’dan faydalanarak değişim yapabilirsiniz.

Nakliye İadeleri

İade yada değişim için iletişime geçtiğiniz müşteri temsilciniz size değişim yada iade için ücretsiz kargo ile gönderebileceğiniz gönderi kodunuzu verecektir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için BURADAN bize ulaşın.