Tonies - Servizio di noleggio di figure audio

769,00 TL

  • Tonies Aylık Aboneliği. Detaylar açıklamada

Artık Türkiye Tonies Kullanıcılarımıza Özel Aylık Figür Kiralama Servisimiz Açıldı.!

Her ay farklı bir heyecan, farklı bir tonies figürü sizinle beraber.

Kiralama servisimize sadece Dinossi’den Toniebox satın alan kullanıcılarımız abone olabilirler.

Kiralama servisimizde her ay Dinossi tarafından belirlenen Sesli İngilizce ve Türkçe Figürlerimizden 1 adet gönderim yapılır.

Her figür 1 yıl içerisinde aynı abonemize en fazla 1 defa gönderimi yapılır. Yani 12 aylık bir dönemde 12 farklı tonies figürünüz her ay sizinle olacak.

Abonelik kargo maliyetlerini Dinossi karşılar.

Abonelik bedelleri tek seferde ilk abonelik başvurunuzda 12 ayın toplamı kadar ödemeniz istenir. 12 Aylık 1990,00 TL olarak aboneliğinizi satın alabilirsiniz.

Her ayın 1 – 5’i arasında Dinossi tarafınıza Yurtiçi Kargo ile yeni figürünüzün gönderimini sağlar ve size yeni figürünüz teslim edilirken yurtiçi kurye görevlisine size abonelik sonrası verilecek gönderi kodunuzla eski figürünüzü teslim edebilirsiniz.

Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ve kullanım sağladığınız ayların ödemesinin haricinde kalan aylarınızın toplam tutarı ödeme yaptığınız ödeme aracınıza aynen kesintisiz yada cayma bedelsiz olarak iadesi sağlanır.

Abonelikleriniz her yıl talebinize göre yenilenir. Otomatik yenileme yapılmaz.

Aslında yapacağınız tek şey, aboneliğinizi satın almak ve gerisini dinossi’ye bırakmak işte bu kadar!

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CONSEGNA

Dinossi spedisce tutti gli ordini effettuati entro le 16:00 dei giorni feriali il giorno stesso dal magazzino o dai negozi del paese. Di solito la consegna avviene il giorno successivo.


CONSEGNA IN GIORNATA

  • Selezionando l'opzione di consegna in giornata specifica per la vostra città nella pagina di pagamento, il vostro ordine potrà esservi consegnato entro poche ore.

In tutti i Paesi in cui Dinossi è presente, ci sono magazzini locali, punti di consegna, negozi e unità di spedizione. In questo modo, è possibile usufruire della consegna il giorno successivo senza dover attendere giorni per la consegna.