Dünyanın en iyi çocuk ürünleri üreticisi ve en iyi çocuk ürünleri markalarının satış noktası olan Dinossi International Kids Store’s artık METAVERSE dünyasında!

Çocuklarımız için oldukça zararlı içeriklerin bulunduğu Metaverse dünyasına yine çocuklarımız için en iyi içerikleri keşfedecekleri, eğitici ve eğlendirici online arkadaşlarıyla yada yeni aynı yaş grubundaki yeni arkadaşlarla tanışıp oyunlar oyanabileceği, tamamen zararsız ve çocuklarımızın geleceğin dünyasına en uygun şekilde ayak uydurması amacıyla yaratılan Dinossi Meta Dünyası çok yakında bu sayfamız üzerinden VR gözlükleri ile yayın hayatına başlayacaktır.

Ebeveyn’lerinde çocukların bu yeni dünyasında tam kontrole sahip olabileceği ayrıca bir yönetim platformuda sizin güvencenizde olacak, çocuklarınız Dinossi Meta Dünyasında sosyalleşip, hem eğlenip hemde öğrenirken aynı anda ebeveyn’ler gizli olarak çocuklarınızı takip edebileceksiniz.

Ayrıca dinossi’nin ebeveynlerin giriş yapabileceği yine fiziki ürünlerimizi ebeveyn kontrolündeki Dinossi Aile Meta Dünyasında görebilecek, kolaylıkla ihtiyaçlarınızı satın alabilecesiniz.

Çocuklar için tüm içeriklerimiz tamamen ücretsiz olacaktır.

Çocuklar için metaverse dünyası dünya’da ilk ve tek platform olarak sadece Dinossi üzerinden hayata geçecek ve diğer tüm çocuk içerikli metaverse uygulamaları yine dinossi kontrolünde yeni Dino Meta Dünyasına giriş yapabilecekler.

Endişe etmeyin, geleceğin dünyası geleceğimiz çocuklarda olacak ve çocuklarımızın yeni dünyaya en iyi içeriklerle giriş yapmasını sağlayacağız.

Metaverse Çocuk Dünyamız için içerik üreticiler için iletişim: dino@dinossi.com

ebeveyn İçin Detaylı bilgi talebi:  https://www.dinossi.com/yardim/

Dinossi Çocuklar İçin Metaverse Dünyası Ekibi

Kids Metaverse uluslararası alanda Dinossi Global olarak patentli ve zararsız içerik etiketi bulunacak tek 5 Boyutlu Çocuk İçeriklerine sahiptir. Metaverse dünyası, toplamda 79 ülkede aynı anda ve kendi dilinizde yayınlacaktır.

성적표 선물 캠페인!

여러분이 기다리셨던 디노시 배급 캠페인이 시작되었습니다.

%10
모든 할인에 추가 할인 쿠폰을 더하세요!
코드: 92HC63
6월 4일~14일 사이에 유효합니다.
카테고리 0 위시리스트 0 비교하다 계정

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
쇼핑 카트 (0)

가방이 비어 있어요

엄청난 할인 혜택을 놓치지 마세요! 쇼핑을 시작하거나 로그인하여 추가된 제품을 확인하세요.

새로운 소식 쇼핑하기 로그인
메인 메뉴
카테고리별로 쇼핑하기 모두 보기