Tonies Sadece Eğlenmek İçin Değildir.

2 yaş ve üzeri tüm çocuklar için hem yabancı dilini geliştirin, konuşma zorluğu yaşayan çocuklarda tonies sayesinde bu sorunu çözün hemde ona yaratıcı bir hayal günü sunun. Üstelik cep telefonu, tablet gibi tüm ekranlardan uzak tutarak sosyal gelişiminde en büyük desteği sunun.

Tonies’li çocuklar, özellikle erken yaşta yabancı dil eğitimini hikayeler, şarkılar ve kendi ses içeriklerinizle oluşturarak çocuğunuzu hem eğlendirecek hemde hayatı boyunca onun için en önemli gelişimi yabancı farklı bir eğitimi vereceksiniz.

Özellikle 2 – 4 Yaş arası tüm kelimeleri bilipte tablet yada telefon gibi ekranlı ürünlerde youtube gibi siteler aracılığıyla konuşma olmayan bir çok içeriği izlemiş çocuklarla gözlemlenen konuşma zorluğu sorununuzuda tonies’le çözebilirsiniz.

Çocuklarınızı ekrandan uzaklaştırarak tonies sayesinde hikayeleri, şarkıları yada kendi içeriklerinizle duyarak yaratıcı bir hayal gücüne sahip olabilir, ileriki yaşlarda gelişen bu hayal gücünün ona ne kadar faydalı olduğunu kendinizde göreceksiniz.

Uyku yardımcısı figürlerimizle uykuda zorluk çekiyorsanız aradığınız herşey tamamen toniesde olduğunu bilmelisiniz.

Daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçin.

Toniebox Başlangıç Paketleri

Eğer ilk defa bir toniebox sahibi olmak istiyorsanız bu paketler sizin için

Tonies Sesli Figürler

Toniebox sahibiyseniz, burada aradığınız tüm sesli hikaye ve şarkıları bulabilirsiniz.

Tonies Ses Kayıt Figürlerimiz

Tüm kontrol sizde olsunmu? Evet olsun. Tonies Ses Kayıt Figürlerimizle dilediğiniz hikaye, şarkı, kendi ses kayıtlarınız ve diğer tüm ses içeriklerinizi kendiniz oluşturun çocuğunuzun en sevdiği içeriklerle ona bu eğlencenin mutluluğunu ikiye katlayın.

Kendi dilinizdemi sesli figürlerimizi görmek istersiniz? O zaman aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkçe Sesli Figürler

Tonies Türkçe için özel hikaye, şarkı ve diğer içerik figürlerimizi buradan keşfedebilirsiniz.

İngilizce Sesli Figürler

Tonies İngilizce için özel hikaye, şarkı ve diğer içerik figürlerimizi buradan keşfedebilirsiniz.

Tonies Aksesuarları

Tamamen çocuklarımızın hassas kulaklarına özel tasarlanmış kulaklıklar, toniebox taşıma kçantaları, evinizin duvarında harika tonies koleksiyonu için duvar dekor ürünleri ve diğer tüm tonies aksesuarlarımız

Tonies Online İçerik Marketi

İşte bu harika! Tonies figürlerinize yükleyebileceğiniz ücretsiz ve ücretli Tonies Online Hikayeler ve Şarkılar İçerik Marketimiz Yayında!

İlk Defa Bir Toniebox Sahibiyseniz ve Nasıl Kurulum Yapacağınız Bilmiyorsanız. Size Çok Basit Anlatımlarla Toniebox’ımı Nasıl Kurarım Sayfamızı Ziyaret Edebilir Yada Bir Tonies Teknik Ekibimizden Ücretsiz Destek Alabilirsiniz.