Distribütörlüklerimiz – Toptan Satışlar Hakkında

Dinossi, kendi üretimlerimiz olan Dinossi markalı ürünlerimizin dışında satışlara sunduğu tüm markalarının belirli ülkelerde veya bazı markaların Dünya geneli satış yetkilisidir.

Buna göre dinossi markalı yada aşağıdaki markaların ülkeniz genelinde Toptan Satış için talep’de bulunabilirsiniz. Talepleriniz yoğunluğumuza göre değişmektedir ancak en kısa sürede yanıtlarınız verilmiş olacaktır.

(XML, Dropshipping, Toplu alım dışında adet bazlı alımlar gibi hizmetler vermiyoruz. Sadece kurumsal veya genel olarak toptan alım yapan kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.)

Toptan satış yetkilisi ile iletişime murat@dinossi.com mail adresi üzerinden geçebilirsiniz.

Lütfen ilgilendiğiniz markamızı bildiriniz ve göndereceğiniz e-posta’ da şirket bilgilerinizi, internet sitenizi, mağazalarınızı yada ofis adreslerinizi belirtiniz.

Distribütörlüğünü yaptığımız markalarımız:

Smiggle, Avenir, Cath Kidston, Dinossi, Dinoski,  Fendi Kids, Burberry Kids, Grench & Co., Hatley Kids Fashion, Ginger Ray, Hoya, Hype, Katy Perry, KidyLove, Leap Frog, Liewood, Muddy Puddies, Poketo, Regatta, Next, Tonies, Uniset, VTech

Yukarıdaki distribütörlüğünü yaptığımız markaların dışındaki diğer tüm markaların alımları hiç bir aracı kurumdan yapılamadan direk markadan satın alınır.