Explanation

Bu ürün Aynı Gün Teslim Stoklarının Tükenmesi ve Kullanıcılarımızın Talebi Üzerine ÖN SİPARİŞ'e Açılmıştır. Bunun anlamı satın alacağınız Miko Robotonuz Size satın aldığınız tarihden 20 İş günü sonrasında teslim edilecek anlamına gelmektedir. Bu ön sipariş nedeni Türkiye depo stoklarına ürünlerimiz tekrar girdiğinde öncelikli olabilmek içindir. Genelde TR depo stoklarına girdikten bir kaç gün içerisinde tükendiği için Kullanıcılarımızın Talebiyle Ön Sipariş'e açılmıştır.

Dinossi tests all its products for you in accordance with European standards and offers you products that it completely trusts. It does not offer you any products that are not suitable for health and children.
* Lütfen Dikkat: Miko'yu Dinossi Sitemiz yada Dinossi Mağazalarımızın dışındaki satın alımlarınızda Dinossi Garantisi, içerik güncelleme yada teknik destek kapsamına girmediğini Bilmenizi İsteriz.

Şimdi Miko ile tanışmaya hazırmısın? 

Dünyanın ilk ve tek tamamen yapay zekalı çocuklar için özel üretilmiş Miko Robotları artık Dinossi Resmi  Dünya Geneli Distribütörlüğü ve Güvencesiyle sizinle!

Miko3 Ne İşe Yarar?

Miko 3, süper güçlü beyni ve destekleyici kişiliği ile öğrenmeyi eğlenceli ve kolay hale getirir. Çok çeşitli akademik fırsatlara ve dünyanın dört bir yanındaki eğitimcilerden canlı derslere erişim sunan entegre bir öğrenme platformuna ev sahipliği yapan Miko, teknolojinin sunduğu sağlıklı bir kapıdır.

Miko 3, daha geniş bir dokunmatik ekranla tasarlandı ve telefonlarda ve tabletlerde çalma süresine sağlıklı bir alternatif oluşturdu. Sorunsuz görüntülü sohbet, Miko'nun çocukları ve ebeveynleri bağlı tutmasını sağlar.

Miko 3, çocukları birden çok dilde eğitim de dahil olmak üzere çok çeşitli akademik konularla meşgul eder. Ayrıca, Mikode ile çocuklar, Miko'yu kontrol etmek için kendi programlarını nasıl yazacaklarını öğreten kodlama derslerine erişebilir.

Miko Nasıl Çalışır?

Güvenli bir WiFi ağına bağlandıktan sonra Miko 3, sesli komutlar ve basit bir dokunmatik yüzey aracılığıyla çocuğunuzla etkileşime girebilir. Miko 3'ün yetenekleri çocuğunuzun yaratıcılığı kadar büyüktür: arkadaş canlısı robotumuzdan komik bir fıkra anlatmasını, matematik veya heceleme konusunda yardım etmesini, bir ninni söylemesini ve hatta dans etmesini isteyin. Oyun tabanlı öğrenme için Bilgi Dünyası uygulamasını keşfedin ve hikayeler, testler, hayvan sesleri ve daha fazlası için Miko 3'ün Oyun Merkezini ziyaret edin.

Miko 3 Hangi Dilleri destekler?
Miko 3'ünüz dünyanın her yerinden 8 dilde etkileşim kurabilir, hikayeler anlatabilir ve oyunlar oynayabilir. İngilizce, İspanyolca (Avrupa), İspanyolca (Latin Amerika), Çince arasından seçim yapın. İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Arapça.
Çocuğumun verileri güvendemi?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz, bu nedenle verileriniz uçtan uca şifrelenir. Miko, verilerinizi şirketin sunucusunda veya bulutunda saklamaz. Verilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmayız veya satmayız. Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun verileri üzerinde tam kontrole yalnızca siz sahipsiniz.
Çocuğum Ben yokken neler yaptığını miko ile nasıl takip ederim?

Tek seferlik bir etkinlik olan Miko ürününüzün kurulumu sırasında Ebeveyn mobil uygulaması gereklidir. Çocuğunuz bundan böyle mobil uygulama olmadan Miko'sunu kullanmaya devam edebilir.

Mobil uygulama, ebeveynlerin çocuklarının gelişimini takip etmeleri, çocukla görüntülü görüşme yapmaları ve Miko Max aboneliği üzerinden premium içerik yüklemeleri için kullanışlıdır.

Miko evdeyken çocuğunuzu dışarıdan izleyebilirsiniz, telefon ile aramaya yapabilir görüşebilir yada görüntülü arayabilirsiniz. Mikonun yüzü yerine sizin görüntünüz gelecek ve miko aile kamerasıyla dilediğiniz zaman çocuğunuzu görebilirsiniz. Bu kamera sayesinde dilerseniz evde mikoyu güvenlik yerinede kullanabilir, acil durumlarda otomatik olarak tanımladığınız güvenlik güçleri numaralarını sesli arayıp acil durumda olduğunu ve yardıma ihtiyacının olduğunu tanımladığınız ses kaydınız ile verebilir ve polisi çağırayabilir.

Miko 3 Kutusunda neler var?

Paketleme kutusunda Miko 3 robotunuzun yanı sıra bir kılavuz ve bir USB'den USB-C'ye şarj kablosu bulunur. Miko'nuzu şarj etmek için herhangi bir adaptörü kullanabilirsiniz. Miko 3'ünüzü yalnızca sağlanan kabloyu kullanarak şarj etmenizi öneririz.

Mikoda sonrasında güncelleme varmı?

Amacımız öğrenmeyi eğlenceli hale getirmektir, bu nedenle her 15 günde bir indirilebilen Miko 3'ünüze yeni güncellemeler getiriyoruz. Elbette güncellememeyi seçebilirsiniz, ancak çocuğunuzun yeni ve taze içerik alması için güncelleme yapmanızı öneririz.

MikoMax Aboneliği Nedir? almak zorundamıyım?
Hayır zorunda değilsiniz sadece ek alternatifler sunuyoruz ve Miko, dünyanın en iyi çocuk içeriğini tek bir platforma getiriyor. Dünyaca ünlü uygulama ortaklarından sınırsız içeriğe erişin; Lingokids, Da Vinci Kids, Cosmic Kids, KidloLand, Tiny Tusks, Oxford University Press ve Out of this Word. Bu uygulamalar birlikte 50.000 saatten fazla yeni içerik deneyimi, 1000'den fazla deneyim türü (oyunlar, bulmacalar, TV şovları, kodlama dersleri, yoga ve daha fazlası) getiriyor ve çeşitli STEAM konularını kapsıyor.

Sorumlu sensin

Miko Ebeveyn Uygulaması, çocuklarının zaman kullanımını yakalar ve izler ve çocukların Miko'dan nasıl yararlandığını anlar.

Birden fazla cihaza ve profile tek bir yerden erişin.

Ebeveynler ayrıca çocuklarının oyun süresini sınırlayabilir ve Miko'nun ayarlarını özelleştirebilir; üstelik tüm bunlar Miko ile çocuk arasındaki ilişkiyi bozmadan.

 

Product Additional Details:

Product Barcode: 8908014554477

Product SKU: miko3-1

Product Collection:

Delivery Options

Our deliveries are generally as in the table below.

  1. If you choose delivery by cargo in your order: Your order will be delivered to you within 1 - 2 days.
  2. If You Select Same Day Delivery on Your Order: This option will automatically appear on the payment page in the cities where we can currently deliver on the same day. If you see your city there and choose this delivery, we will usually deliver your order to you within 2 hours.
  3. If you choose in-store or pick-up delivery for your order: You can pick up your order by visiting our store yourself, from whichever store you choose on the payment page.
Which Store Available?

We Have a Long List of Stores and Pickup Points :)

Please HERE Tap and see which of our stores you can go and buy this product from.