Dessert Recipes, Uncategorized @tr

Zayıflamanın tatlı yolu: detoks suyu!

cilekli-detoks-suyu

Kilo vermek, selülitlerden kurtulmak, ödem atmak istiyorsanız size çok tatlı bir önerimiz var: çilekli alkali su! Hazırlaması oldukça kolay çilekli alkali su sayesinde hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız.

Detoks suyu ne işe yarar ve çileğin faydaları nelerdir, öğrenelim: C vitamini içeriğiyle hücre yenilenmesini sağlar, kan dolaşımını hızlandırıp selüliti giderir ve yağ yakımına yardım eder. 1 kase çilek sadece 50 kaloridir!

Materials,

1 litre su

5 adet çilek

1 avuç içi taze nane

3 dilim limon

Preparation of,

Bitki özlerinin suya geçmesi için alkali suyumuzu geceden hazırlıyoruz. Örneğin, gece uyumadan önce dişlerinizi fırçaladıktan sonra alkali su hazırlamayı alışkanlık edinebilirsiniz. Sürahiye tüm malzemeleri alın ve buzdolabına kaldırın. Ertesi gün bardak bardak içip bitirin.

Önemli bilgiler:

Çalışıyorsanız veya öğrenciyseniz, alkali suyunuzu şişeye doldurup yanınızda götürebilirsiniz.

Emziren anneler için uygundur, güvenle içebilirsiniz.

Detoks suyu tarifi için mutlaka taze nane kullanmalısınız.

High Heels suggests:

end-content

Suyunuzu şık bardaklarda kendinize sunmak, değer verdiğinizin bir göstergesidir. Siz bedeninize iyi davranırsanız, o da sizi mutlu edecek tepkiler verir; örneğin, zayıflar. Bu yüzden biz ‘High Heels’ ekibi olarak sizlere, misafirlerinize nasıl hazırlıyorsanız, kendinize de öyle şık ve güzel sunumlarla su ikram etmenizi öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *