Hoşgeldiniz!

Ben DinoBOT Bugün Sizin İçin Ne Yapabilirim?

Alışveriş

Satın almak istediğin ürünleri sepete ekle.
• Sayfanın sağ üst bölümündeki “Sepetim”e tıklayarak ürünleri görüntüle ve alacağın ürünler tamamlandıysa “Sepete git” butonuna tıklayarak satın alma işlemine devam et.
• Teslimat ve fatura adresini belirle. (Dilersen teslimat ve fatura adreslerini farklı belirleyebilirsin.)
• Kargo seçeneklerinden birini seç.
• “Satın al” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine ilerle ve buradan istediğin ödeme şeklini seçerek bilgilerini doldur.
• Siparişini onaylamadan önce yandaki sütundan siparişi kontrol edebilir ve dilersen değişiklik yapabilirsin.
• Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup kabul ettiğine ilişkin kutucukları işaretledikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş işlemini tamamlamış olursun.

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin. Yada Siparişim Nerede? Sayfamızdan kolayca anlık durumunu görebilirsin. Ayrıca Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin. Kargoya verilmişse yine bu sayfadan gönderinin durumunu takip edebilirsin. Ayrıca sana ulaşması için gönderdiğimiz kargonun tüm takip bilgilerini SMS ve Mail ile ayrıca bildiriyoruz.

Ödeme ve Fatura

Tüm dünya genelinde kendi para biriminizde ödeme kolaylığını yaşayın!

Kredi Kartı (Üstelik 12 Aya Varan Taksit Avantajlarıyla)

Banka Kartı (Bankaların Fiziki Hesap Kartı)

Sanal Banka Kartı (Bankaların Fiziki Olmayan Kartı)

Havale – EFT (Üstelik Tüm Bankalardan Dinossi Şirket Hesaplarına Para Transferi Tamamen Masrafsız)

Kapıda Ödeme (Tüm Dünya Geçerli Kapınızda Kargonuzu Görerek Ödeyebilme Özgürlüğü)

Bitcoin ve Diğer Tüm AltCoin’ler (Dünya Üzerinde Sadece Dinossi ve Grup Şirketlerinde Olan Sanal Paralarla Fiziki Ürün Alışverişi Ödemesi Yapabilirsiniz. Üstelik Ek Bir Komisyon yada Masraf Olmadan Coinbase İş Ortaklığı İle Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.)

Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Fatura Adresi” eklerken fatura tipini “Sirket” olarak seçip gerekli bilgileri girerek faturanın bir şirket adına kesilmesini sağlayabilirsin.

Evet. Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Teslimat Adresi” ve “Fatura Adresi”ni farklı seçebilirsin. Böylece ürünler ve faturanız farklı adreslere gönderilir.

Kargo, İade ve Değişim

Kargo ücretleri şu şekildedir:

Tüm Kargo Firmaları İçin 300 TLÜzeri Kargolar Ücretsiz Olup,
300 TL altı siparişlerinizde sabit 29,90 TL kargo ücreti bulunmaktadır. Kargolarımız Yurtİçi, UPS ve Dinossi Prime servis olarak gönderilmektedir.

Ancak satış anında yürüttüğümüz ve/veya sitemiz’de şartlarını ilan ettiğimiz kampanyalara bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını yansıtmayabiliriz.

Siparişin kargoya verilmeden tümünü ya da bir kısmını iptal edebilirsin. Üye girişi yaptıktan sonra “Siparişlerim” sayfasında o siparişe ait bölümde sağ alttaki “iptal et” butonuna tıklayarak açılan ekranda iptal etmek istediğin ürünü ve adedini seçmen yeterli.

Faturada/irsaliyede belirtilen ürünlerle paketin içinden çıkan ürünler farklı ise yada eksik ise durumu kargo görevlisi eşliğinde tutanağa geçirip [email protected] adresine gönderebilir ya da 0216 706 51 36 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Gelen paketleri kontrol ederek teslim almanı tavsiye ediyoruz. Paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisi ile bu durumu tutanağa geçirmelisin. Teslim aldığın paketin hasarlı ulaştığı ve hasarın ne olduğunu tutanakta mutlaka belirtilerek hem alıcı hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Tutanağı [email protected] adresine gönderebilir ya da 0216 706 51 36 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Siparişini teslim aldığın tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsin. Bunun için Siparişlerim sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünden talebini bize iletebilirsin. Ekibimiz en kısa sürede sana yardımcı olacak. İade ve Cayma hakkı ile ilgili yasal ve detay bilgi veren sözleşmemize Üyelik Sözleşmesi sayfamızdan erişebilirsin.

Canlı Müşteri Hizmetleri

Burada Aradığınızı Bulamadınızmı?