Yardım?

Merhaba Size Bugün Nasıl Yardım Edebilirim?

Nasıl Üye Olabilirim? Ana sayfada sağ üstte bulunan “Giriş Yap veya Üye ol” linkine tıklayarak kolayca üye olabilirsin. Dilersen Facebook hesabınla da giriş yapabilirsin.
Nasıl Sipariş Verebilirim?  Satın almak istediğin ürünleri sepete ekle.
• Sayfanın sağ üst bölümündeki “Sepetim”e tıklayarak ürünleri görüntüle ve alacağın ürünler tamamlandıysa “Sepete git” butonuna tıklayarak satın alma işlemine devam et.
• Teslimat ve fatura adresini belirle. (Dilersen teslimat ve fatura adreslerini farklı belirleyebilirsin.)
• Kargo seçeneklerinden birini seç.
• “Satın al” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine ilerle ve buradan istediğin ödeme şeklini seçerek bilgilerini doldur.
• Siparişini onaylamadan önce yandaki sütundan siparişi kontrol edebilir ve dilersen değişiklik yapabilirsin.
• Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup kabul ettiğine ilişkin kutucukları işaretledikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş işlemini tamamlamış olursun.
Sipariş Durumun Hakkında Nasıl Bilgi Alırım? Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin.
Faturamın şirket adına kesilmesini istiyorum? Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Fatura Adresi” eklerken fatura tipini “Sirket” olarak seçip gerekli bilgileri girerek faturanın bir şirket adına kesilmesini sağlayabilirsin.
Siparişiminin faturası yada siparişim farklı adrese gönderilebilirmi? Evet. Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Teslimat Adresi” ve “Fatura Adresi”ni farklı seçebilirsin. Böylece ürünler ve faturanız farklı adreslere gönderilir.
Siparişimin tamamını yada bir kaç ürünü iptal etmek istiyorum? Siparişin kargoya verilmeden tümünü ya da bir kısmını iptal edebilirsin. Üye girişi yaptıktan sonra “Siparişlerim” sayfasında o siparişe ait bölümde sağ alttaki “iptal et” butonuna tıklayarak açılan ekranda iptal etmek istediğin ürünü ve adedini seçmen yeterli.
Kargo Ücreti Ödermiyim? Kargo ücretleri şu şekildedir:

Tüm Kargo Firmaları İçin 150TLÜzeri Kargolar Ücretsiz Olup,
150TL altı siparişlerinizde sabit 13.40 TL kargo ücreti bulunmaktadır. Kargolarımız Yurtİçi, UPS ve Dinossi Prime servis olarak gönderilmektedir.

Ancak satış anında yürüttüğümüz ve/veya sitemiz’de şartlarını ilan ettiğimiz kampanyalara bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını yansıtmayabiliriz.
Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl görürüm? Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin. Kargoya verilmişse yine bu sayfadan gönderinin durumunu takip edebilirsin.
Yanlış – Eksik ürün geldi ne yapmalıyım? Faturada/irsaliyede belirtilen ürünlerle paketin içinden çıkan ürünler farklı ise yada eksik ise durumu kargo görevlisi eşliğinde tutanağa geçirip dino@dinossi.com adresine gönderebilir ya da 0216 706 51 36 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.
Paket Hasarlı Geldi Ne Yapmalıyım? Gelen paketleri kontrol ederek teslim almanı tavsiye ediyoruz. Paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisi ile bu durumu tutanağa geçirmelisin. Teslim aldığın paketin hasarlı ulaştığı ve hasarın ne olduğunu tutanakta mutlaka belirtilerek hem alıcı hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Tutanağı dino@dinossi.com adresine gönderebilir ya da 0216 706 51 36 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.
Aldığım ürünü geri iade etmek istiyorum ne yapmalıyım? Siparişini teslim aldığın tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsin. Bunun için Siparişlerim sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünden talebini bize iletebilirsin. Ekibimiz en kısa sürede sana yardımcı olacak. İade ve Cayma hakkı ile ilgili yasal ve detay bilgi veren sözleşmemize Üyelik Sözleşmesi sayfamızdan erişebilirsin.
Bunlar Yeterli Değilmiydi? O zaman bizimle https://www.dinossi.com/contact-us/ iletişime geçebilirsiniz.