Yoto ile Öğrenin, Eğlenin ve Keşfedin.

2 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygun olan YOTO ile, yabancı dilinizi geliştirin, eğlenceli renkli ön ekranıyla hayal gücünüze güç katın, kendi seslerinizi kayıt edip popcast yapın, bluetooth bağlantısıyla YOTO kutunuzu bir hoparlöre çevirin, binlerce ücretsiz hikaye, şarkı yada diğer içeriklerini indirin, konuşma zorluğu çeken çocuklarda hem kendi dilinde hemde diğer yabancı dillerde konuşmasını daha hızlı hale getirin.

Tonies’li çocuklar, özellikle erken yaşta yabancı dil eğitimini hikayeler, şarkılar ve kendi ses içeriklerinizle oluşturarak çocuğunuzu hem eğlendirecek hemde hayatı boyunca onun için en önemli gelişimi yabancı farklı bir eğitimi vereceksiniz.

Özellikle 2 – 4 Yaş arası tüm kelimeleri bilip’te tablet yada telefon gibi ekranlı ürünlerde youtube gibi siteler aracılığıyla konuşma olmayan bir çok içeriği izlemiş çocuklarla gözlemlenen konuşma zorluğu sorununuzu’da Yoto ile  çözebilirsiniz.

Çocuklarınızı ekrandan uzaklaştırarak YOTO sayesinde hikayeleri, şarkıları yada kendi içeriklerinizle duyarak yaratıcı bir hayal gücüne sahip olabilir, ileriki yaşlarda gelişen bu hayal gücünün ona ne kadar faydalı olduğunu kendinizde göreceksiniz.

Yoto, özel gözlerine zarar vermeyen led ışıklar üzerine kurulmuş bir ekrana sahiptir. Bu ekran ışıklarla çaldığı içeriği anlatan aslında bir hikaye kitabında görebileceğiniz resimlerden ibarettir. Ayrıca Yoto’da alarm ve gece lambası gibide kullanabileceğiniz bir çok ışık seçeneği bulunur.

Daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçin.

YOTO Başlangıç Paketleri

Eğer ilk defa bir YOTO sahibi olmak istiyorsanız bu paketler sizin için

YOTO İngilizce Sesli Kartlar

YOTO sahibiyseniz, burada aradığınız tüm sesli hikaye ve şarkıları bulabilirsiniz.

İlk Defa Bir YOTO Sahibiyseniz ve Nasıl Kurulum Yapacağınız Bilmiyorsanız. Size Çok Basit Anlatımlarla Yoto’mu Nasıl Kurarım Sayfamızı Ziyaret Edebilir Yada Bir Yoto Teknik Ekibimizden Ücretsiz Destek Alabilirsiniz.