Dinossi İle Markanızı
Globale Taşıyın

SENİNLE DAHA GÜZEL OLURUZ.
Aramızda sende olsan çok daha güzel olurdu.

79 Ülkede, 110 Milyon'dan Fazla Kullanıya Ulaşın.

tag-icon
Ürünlerini Gönder
Ürünlerinin numuneleri denetlememiz ve Dinossi laboratuvarında sağlık testlerimiz için bize gönder
shield-security
Onay Al
Dinossi sadece en iyi kalite ürünleri kullanıcılarına sunar bundan dolayı ürünlerin ve markan Dinossi'den onay almalıdır.
pay-by-card
Hızlıca Ödemeni Al
Eğer ürünlerin ve marka kaliten Dinossi standartlarına uygunsa A+++ kalitesinde yer alıyorsa ülkesel yada küresel onayın varsa ve ürünlerini bize sattıysan ödemeni aynı gün alırsın.

Dürüst, Şeffaf, Yönetilebilir

Dinossi'ye yerel yada küresel tedarikçilik yapmak ve markanızın ürünlerini Dinossi'ye satmak için bize aşağıdaki formlardan ulaşmalısın.

7 0
Ülkede
1 0
Milyon Kullanıcı
21 0
Milyon Aylık Teslimat

你有问题吗?

Endişe etme, aşağıdaki hazır yanıtlarda aradığını bulamazsan bize ulaşabilirsin.

Dinossi’ye sadece A kalite çocuk ürünleri satabilirsin.

Dinossi, sizin ürünlerinizi sağlık testlerine uygun gördüyse ve satın alım ekibimiz sizden ürün almaya karar verdiyse tüm ürünleriniz önce Dinossi Laboratuvar’ına gider. Buradan gelecek test sonuçlarıyla satın almalarımız tamamlanır.

Dinossi, dünya genelindeki milyonlarca çocuğa ulaşmaktadır. Satışlara sunduğumuz ürünlerin hem sağlık hem ürün kalite durumlarının en üst düzeyde olması asıl amacımızdır. Kalite standartımız bu yüzden her zaman A+++ üzerinde olmaktadır.

Eğer satın alım ekibimiz ve testlerden ürünleriniz başarıyla geçtiyse Dinossi olarak satın alınacak ürünlerinizin bedelleri tarafınıza ödemesi ülkenizdeki yerel para biriminizle yapılır.

Hazırmısınız? Eğer herşey sizin için uygunsa ürünlerinizi bize sunmak için aşağıdaki e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

成绩单礼物 活动!

您期待已久的戴诺西配给活动已经开始。

%10
所有折扣的额外折扣券!
代码:92HC63
有效期为 6 月 04 日至 14 日。
类别 0 愿望清单 0 比较 帐户

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
购物车 (0)

您的包是空的

不要错过超值优惠!开始购物或登录查看已添加的产品。

选购新品 登入
主菜单