Harika Birgün Geçirmeni Dileriz.

Ulaşılabilirliği en kolay müşteri hizmetlerimize sorunlarınmı var? Endişe etme senin için buradayız.

Siparişler & Satın Almalar

Ödeme sırasında seçtiğiniz teslimat seçeneğine bağlı olarak, siparişiniz gönderildikten sonra size bir takip bağlantısı e-postası ve SMS göndereceğiz.


Siparişinizin durumunu kontrol etmek için bu bağlantıyı takip edin. Siparişinizle ilgili önemli güncellemeler hakkında size bildirimler de gönderebiliriz – sadece bildirimleri seçmiş olduğunuzdan emin olun.

Yada hiç bu süreçlerle uğramadan aşağıdan direk canlı bir müşteri temsilcimiz ile bağlantıya geçin. O sizin için herşeyi halledecektir.

amam endişe etmeyin Dinossi yanınızda. Lütfen aşağıdaki Teknik Servis Talep Formu butonuna dokunun ve sizden istenilen tüm bilgileri doldurun. En kısa sürede talebiniz işleme alınacaktır. Servis kayıt formunuzu doldurduktan sonra size arızalı ürününüzün gönderimi hakkında tarafımızdan SMS ile kayıt numaranız ve ücretsiz kargo gönderim kodunuz iletilecektir.

Önemli: Tüm Smiggle, Tonies, Omie ve Baveal markalarımız için bu formu doldurmanız zorunludur. Form doldurulmadan müşteri hizmetleri aracılığı ile teknik servis kayıt talebi alınamamaktadır.

Teknik Servis Formunu Buraya Dokunarak Doldurun

Fikrinizi mi değiştirdiniz veya ödeme sırasında yanlış adres mi verdiniz? Endişelenmeyin, bunu hepimiz yaptık. Siparişiniz işleme alınmadığı veya gönderilmediği sürece siparişinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Önce siparişinizi görüntülemek isteyeceksiniz. Siparişinizi hesabınızda oturum açmışken verdiyseniz, oturum açın ve Hesabınız kullanıcı adınızın altındaki açılır menüden. Hesap sayfanızda şunları seçin Siparişler öğesine tıklayın ve Sipariş Geçmişinizden güncellemek istediğiniz siparişi bulun.

Yada hiç bu süreçlerle uğramadan aşağıdan direk canlı bir müşteri temsilcimiz ile bağlantıya geçin. O sizin için herşeyi halledecektir.

Siparişinizi iptal etmek yapmak isteyeceğimiz en son şeydir ancak bazı durumlarda zaman ve paradan tasarruf etmek için iptalin en iyi seçenek olduğu durumlar ortaya çıkabilir. Siparişiniz iptal edilirse sizden ücret alınmaz. Bul yetki̇ bekletmeleri̇ hakkinda daha fazla bi̇lgi̇.

Bir siparişin iptal edilmesinin en yaygın nedenleri şunlardır:

Siparişinizin herhangi bir kısmı iptal edilirse veya siparişinizi işleme koymak için daha fazla bilgiye ihtiyacımız olursa size bir e-posta göndereceğiz.

Yada hiç bu süreçlerle uğramadan aşağıdan direk canlı bir müşteri temsilcimiz ile bağlantıya geçin. O sizin için herşeyi halledecektir.

Lütfen endişelenmeyin, size farklı bir kargo ile geliyor olabilir veya iptal edilmiş olabilir. Emin olmak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Endişelenmeyin, müşteri hizmetlerimiz size hızlı bir şekilde yardımcı olmak için yanınızda. Sayfanın alt kısmında, sizi canlı bir müşteri hizmetine bağlayabilecek bilgileri bulabilirsiniz.

Hesap İşlemleri

Çok kolay sadece bir kaç adımda Dinossi üyeliğini ücretsiz başlatabilirsin. Bunun için yukarıdaki insan simgesine dokunman ve Üye Ol butonuna gitmen yeterli. Sistem seni yönlendirecektir.

Çok kolay, tek yapmanız gereken sağ üst köşedeki İnsan simgesine dokunmak. Şifremi unuttum seçeneği ile devam edebilirsiniz. Dinossi teknolojisi size rehberlik edecektir.

Çok kolay, tek yapmanız gereken sağ üst köşedeki İnsan simgesine dokunmak. Şifremi unuttum seçeneği ile devam edebilirsiniz. Dinossi teknolojisi size rehberlik edecektir.

Buna çok saygı duyuyoruz. Tek yapmanız gereken sitemize kayıt olduğunuz e-posta adresinden bize bir e-posta göndermek. Hesabınızı iptal etmek için dino@dinossi.com e-posta adresimize yazabilir yada 0216 706 51 36 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin.

İadeler & Geri Ödemeler

İadenizi gönderdikten sonra, iade durumunuzu kontrol etmeden önce lütfen en az 2-3 günlük bir işlem süresi bekleyin.

Yada hızlıca durumunuzu sorgulamak için aşağıdaki canlı bir müşteri temsilcimize bağlanmağı tercih edebilirsiniz.

İade politikaları, perakende satıcılarının müşterilerin daha önce satın aldıkları istenmeyen veya kusurlu ürünleri iade etme veya değiştirme sürecini yönetmek için belirledikleri kurallardır. İade politikaları, perakendecilerin sağladığı müşteri hizmetlerinin bir uzantısıdır; sonuç olarak oldukça liberal olma eğilimindedirler.

Nakliye ve Sipariş Takibi

Belirli sipariş tutarlarının üzerinde alışveriş yaparsanız, ücretsiz teslimat seçeneği otomatik olarak görünecektir. Ürünleri sepete eklediğinizde bunu göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu konuda yapmanız gereken hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. Çünkü teslim edilen ürünlerin ikinci kez gönderilmesini isterseniz ek bir teslimat ücreti ödemeniz gerekebilir.

Belirli şehirler için geçerli olan bu teslimat tipi ödeme sırasında karşınıza sçenecek olarak sistme tarafından gelecektir.

Bu seçenek eğer ödeme sırasında karşınıza geliyorsa sipariş saatinizden itibaren genelde 2 saat içerisinde paketiniz size teslim edilir.

Evet Dinossi’nin dünya genelindeki binlerce mağazasından yada teslimat ofislerinden siparişlerinizi ücretsiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Bu teslimat tipi size ödeme sırasında seçenek olarak sunulanacaktır.

Siparişiniz beklenen teslimat tarihine kadar ulaşmadıysa, siparişinizin mevcut durumunu görmek için web sitesini kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz burada.

Evet Dinossi’nin dünya genelindeki binlerce mağazasından yada teslimat ofislerinden siparişlerinizi ücretsiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Bu teslimat tipi size ödeme sırasında seçenek olarak sunulanacaktır.

Ücretler & Banka Hesap Bilgileri

Ödeme Seçenekleri:

  • Nakit.
  • Çekler.
  • Banka kartları.
  • Kredi kartları. (12 Aya Varan Taksit Avantajlarıyla)
  • Mobil ödemeler.
  • Elektronik banka transferleri.
  • Mağazadan Alışveriş

Diğer Sorularınız

Satın aldığınız ürün İçme Kabı, Yemek Kabı, Doğrudan gıda teması sağlayan ürünler kategorisinde ise ve ürünü kullandıysanız maalesef garanti kapsamına alınamamaktadır. Bu tür ürünler hijyen nedeniyle tüm ülkelerin tüketici hakları yasalarına uygun olarak kullanıldığı takdirde iade edilemez veya yeniden satılamaz. Bu nedenle su şişesi gibi ürünlerimizi satın aldıktan sonra kullanmadan önce ürünü kontrol etmenizde fayda vardır. Ayıplı, kusurlu veya üretici hatası gibi durumlarda, satın aldıktan sonra kullanmadığınız gıda ile temas eden ürünleri 30 gün içinde koşulsuz iade edebilir, değişim veya tam para iadesi talep edebilirsiniz.
Garanti kapsamında mayo, bikini ve sütyen gibi ürünler hariç olmak üzere çanta, beslenme çantası, kalem kutusu, kalem, bot, iç çamaşırı gibi giyim ürünleri ile ayakkabı, sandalet, gözlük, güneş gözlüğü ve silgi gibi temel kırtasiye ürünleri tam garanti kapsamındadır. Tam garanti kapsamımız, satın aldığınız ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve aşağıdakileri içerir.
** Satın aldığınız ürün kusurlu veya hatalı gelirse, (Ürünü kullanmadan önce en geç 14 gün içinde bunu bildirmeniz gerekir; maalesef ürünü kullanırsanız bu hakkınızı kaybedebilirsiniz).

** Sizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek tüm durumlarda (yırtılma, kopma, kırılma, su veya sıvı teması, yanma, yıkama talimatı olmadan yıkama, gıda ile temas eden ürünlerin kullanılması hariç) satın aldığınız ürünün birebir değişim hakkına sahipsiniz. Bu hak tüm ülkelerde 2 yıl süreyle geçerlidir. Örneğin bir kalem kutusu aldınız ve ürün sizin tarafınızdan kırıldı ise garanti kapsamına girmez. Ancak kalem kutunuz 2 yıllık kullanım süresi içerisinde parçaların kendiliğinden aşınması gibi sebeplerden dolayı kırılırsa garanti kapsamına girer ancak burada son kararı Dinossi International Stores İade Kabul Departmanı uzman görüşü verir.

** Ürün herhangi bir kusur olmadan elinize ulaşmış ancak kullanımdan dolayı arızalanmış ise öncelikle Dinossi ekibi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Genellikle ücretsiz parça değişimi veya bir Dinossi müşteri temsilcisi inisiyatif alarak kullanıcının Dinossi sürekliliğini göz önünde bulundurarak garanti kapsamı dışında olsa dahi iade onayınızı verebilir.

** Örneğin, bir ürün satın aldınız ve hiç kullanmadınız, ancak ülkenizdeki 14 günlük yasal iade süreniz doldu. Bu durumda Dinossi ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanılmamış ambalajdaki ürünlerin iadesini 60 güne kadar onayladığımızı bilmenizi isteriz.

Önemli: Garanti Kapsamının sadece Dinossi MARKALI ürünler için geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Satın aldığınız diğer markalı ürünler garanti kapsamında değildir. Bu garanti koşulları Dinossi kendi ürettiği ürünler için geçerlidir. Dinossi her ürün başlığında ve ürün marka bilgilerinde gördüğünüz tüm ürünler için geçerlidir.

Diğer tüm markalı ürünler garanti kapsamı dışında olup, kullanıcılarımızın farklı bir markalı ürün sipariş etmeleri durumunda iade ve değişim hakları ülkelere göre değişiklik göstermekle birlikte, kullanılmayan diğer tüm markalı ürünleri tüm ülkelerde 14 ila 30 gün içerisinde iade veya değişim yapabileceğinizi unutmayınız. Üstelik bu hizmeti ücretsiz kargo ile yapabilirsiniz.

Satın aldığınız tüm ürünleri 14 gün boyunca değiştirebilirsiniz. (Yeni yasal düzenlemede sadece ayıplı, kusurlu veya siparişiniz dışında bir ürün teslim edilmesi durumunda değişim kargonuz satıcı tarafından karşılanacaktır) Beden veya renk gibi değişiklikleriniz olması durumunda tarafımıza göndereceğiniz kargo ücreti tüketici tarafından karşılanacaktır.

Mağazalar & Teslimat Ofisleri

Yukarıda sana yardım edemediysek?

Hepsi birer kahraman olan Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sana yardım etmek için burada!

Raporttikortin lahja Kampanja!

Odottamasi Dinossi-annoskampanja on alkanut.

%10
Lisää alennuskuponki kaikkiin alennuksiin!
Koodi: 92HC63
Voimassa 04. - 14. kesäkuuta.
Luokat 0 Toivelista 0 Vertailla Tili

Siparişini Öylece Bırakıyordun Dimi :)

Alışverişini tamamladığını fark ettik. :( Bu duruma üzüldük. Senin için güzel bir süprizimiz olabilir, istersen aşağıya mail adresini yaz ve gönder bir kaç dakika sonra mail kutunu kontrol et, sepetindeki ürünler için sana sevimli hediyemizi bekle deriz :=)
Ostoskärry (0)

Laukkusi on tyhjä

Älä jää paitsi mahtavista tarjouksista! Aloita ostokset tai kirjaudu sisään nähdäksesi lisätyt tuotteet.

Osta Uutta Kirjaudu sisään
Päävalikko
Osta kategorioiden mukaan Näytä kaikki