DİNOSSİ'YE HOŞ GELDİN

İyiki varsın, biz seninle güzeliz.

2002'den Bugüne

Dinossi Teknoloji Ltd. Şti. (Türkiye) – Dinossi OÜ (Estonya) bulunduğu tüm ülkelerde yerel sevk depolarıyla ertesi gün teslim alma keyfi.

75 Ülke, 95+ Milyon Kullanıcı

79 Ülkede 95 Milyon Üzerinde Kullanıcısıyla, dünyanın çocuk, kadın online ve yerel mağazalarıdır.

HİKAYEMİZE GÖZ ATIN

Dünya Aslında Çok Küçükmüş

Dinossi olarak 79 ülkede 95 milyondan fazla kullanıcımızla dünyanın ne kadar küçük olduğunu keşfettik.

Dinossi Teknoloji Ltd. Şti. (Türkiye) – Dinossi OÜ. (Estonya) markamız 2020 yılında kurulmuştur. Dinossi Şirketler Topluluğu markaları olan Dinossi merkezi şirketimiz 2002 yılından bugüne dünya’ya verimli başta teknoloji alanı olmak üzere 16 farklı markasıyla hizmet vermektedir.

Jesminda, Enchroma, Kunduz, Tonies, DroneCargo, GetirCO, KidyLove, SuperTeacher, TrufMarket, Omie, Yoto, Tinc, Little Stardust, Packed Party, Miko ve Dinossi’den oluşan 16 farklı markası ve alt grup şirketleride bulunur.

Dinossi, dinossi.com.tr (Türkiye) – dinossi.com (Global) – dinossi.ee (Estonya) – dinossi.us (Amerika USA) – dinossi.co.uk (Bireşik Krallık)  – dinossi.nl (Hollanda) – dinossi.es (İspanya) – dinossi.de (Almanya) – dinossi.ru (Rusya) – dinossi.me (Karadağ) – dinossi.in (Hindistan) – dinossi.co (Kolombiya) – dinossi.ch (İsviçre)  – dinossi.lv (Letonya) Yerleşik depoları ve ülkelerdeki yerel şirketleri ile hızlı teslimatlar güvenilir ürünler ve memnuniyet sunar.

Dinossi International@ 2002

DİNOSSİ TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (TR) - DİNOSSİ OÖ. (EE) @ 2002.

Dünyanın ilk yapay zeka teknolojisini üreten ve kullanan Dinossi Teknolojisiyle taşının.

2002
KURULUŞ
95329749
KULLACILAR
16
GRUP ŞİRKETİ
46
MAĞAZA
3791
TAKIM ARKADAŞI
79
ÜLKE

Geleceğimize Destek

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarındaki başta kimsesiz çocuklar olmak üzere, eğitim, barınma hakkı, gıda yardımı konularında din, ırk, ülke ayırt etmeden tüm siparişlerinizin belirli bir oranı kadar sizin adınıza Dinossi Çocuk Vakfı üzerinden, Unicef, AÇEV, KİMSEV, Koruncu, Lösev ve Unhcr aracılıklarıyla bizzat gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır. Bu desteklemede sizin aracılığınızla ve sizin adınıza bu yardımlar yapılmaktadır. Bu konudaki destekleriniz için size minnetarız.

Kadına Şiddet

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarında özellikle orta doğu ülkelerinde kadına yönelik her türlü şiddetin karşısındayız. Bu kapsamda Dinossi Anneleri Ekibiyle beraber şiddet gören, maddi yada psikolojik desteğe ihtiyacı olan, ücretsiz olarak şiddet göre kadınlara hukuki işlemlerde avukatlık ve haklarının savunulması yönündeki destekler gibi hayatı boyunca yada en az 1 defa şiddet görmüş kadınları Dino İyilik Evlerinde hem barınma hemde diğer tüm konularda destekler sağlar. Ayrıca Dinossi üzerinden satılan bazı ürünler direk Dinossi Anneleri tarafından şiddet görmüş kadınlarca üretildiğini ve tekrar topluma kazandırma projelerimizce şiddet gören kadınlar tarafından üretilen tüm ürünlerin gelir’leride şiddet gören kadınlara aktarılmaktadır.

Dinossi Ormanları

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarında özellikle doğa katliamının başta gelen ülkelerinde milyonlarca dönüm araziler üzerine milyonlarca ağaç fidanı, tarımsal alanda destek gereken ülkelere susuz tarım malzemeleriyle geleceğimize umutla bakmak için bugüne kadar 35 milyondan fazla fidanı sizin adınıza dikmiştir. Dinossi Ormanlarını aslı yeşertenler ise Şiddet Gören Kadınlar destek programımızda Dinossi Melek Annelerdir. Şiddet Göre Kadınlar programımızda topluma tekrardan kazandırmak için bugüne kadar dünya genelindeki bir çok kadın hem desteklendi hemde dünyanın güzel olmasını sağlayan kadınlarımızın gözüyle daha güzel ormanlar arattılar.