Sizinle Güzeliz

Bizi daha yakından tanımak istermisiniz?

2002’den Bugüne

Sizinle Güzeliz

Dinossi Perakende Ltd. Şti. bulunduğu tüm ülkelerde yerel sevk depolarıyla ertesi gün teslim alma keyfi.

0

Kullanıcı

79 Ülkede 95 Milyon Üzerinde Kullanıcısıyla

Kuruluş 2002

Hikayemiz

Dinossi Perakende Ltd. Şti. markamız 2020 yılında kurulmuştur. Dinossi Şirketler Topluluğu markaları olan Dinossi merkezi şirketimiz 2002 yılından bugüne dünya’ya verimli başta teknoloji alanı olmak üzere 10 farklı markasıyla hizmet vermektedir.

Jesminda, Enchrma, Kunduz, Tonies, DroneCargo, GetirCO, KidyLove, SuperTeacher, TrufMarket ve Dinossi’den oluşan 10 farklı markası ve alt grup şirketleride bulunur.

Dinossi, dinossi.com.tr (Tükiye) – dinossi.com (Global) – dinossi.us (Amerika USA) – dinossi.co.uk (Bireşik Krallık)  – dinossi.nl (Hollanda) – dinossi.es (İspanya) – dinossi.de (Almanya) – dinossi.ru (Rusya) – dinossi.me (Karadağ) – dinossi.in (Hindistan) – dinossi.co (Kolombiya) – dinossi.ch (İsviçre)  – dinossi.lv (Letonya) Yerleşik depoları ve ülkelerdeki yerel şirketleri ile hızlı teslimatlar güvenilir ürünler ve memnuniyet sunar.

Sosyal Sorumluluk Programlarımız

SOSYAL SORUMLULUK

Geleceğimize Destek

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarındaki başta kimsesiz çocuklar olmak üzere, eğitim, barınma hakkı, gıda yardımı konularında din, ırk, ülke ayırt etmeden tüm siparişlerinizin belirli bir oranı kadar sizin adınıza Dinossi Çocuk Vakfı üzerinden, Unicef, AÇEV, KİMSEV, Koruncu, Lösev ve Unhcr aracılıklarıyla bizzat gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır. Bu desteklemede sizin aracılığınızla ve sizin adınıza bu yardımlar yapılmaktadır. Bu konudaki destekleriniz için size minnetarız. Çocuk Destek programlarımızda daha fazla bilgi almak ve destekte bulunmak için buraya tıklayınız.

SOSYAL SORUMLULUK

Dinossi Ormanları

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarında özellikle doğa katliamının başta gelen ülkelerinde milyonlarca dönüm araziler üzerine milyonlarca ağaç fidanı, tarımsal alanda destek gereken ülkelere susuz tarım malzemeleriyle geleceğimize umutla bakmak için bugüne kadar 35 milyondan fazla fidanı sizin adınıza dikmiştir. Dinossi Ormanlarını aslı yeşertenler ise Şiddet Gören Kadınlar destek programımızda Dinossi Melek Annelerdir. Şiddet Göre Kadınlar programımızda topluma tekrardan kazandırmak için bugüne kadar dünya genelindeki bir çok kadın hem desteklendi hemde dünyanın güzel olmasını sağlayan kadınlarımızın gözüyle daha güzel ormanlar arattılar. Dinossi Ormanları detayları için buraya tıklayınız.

SOSYAL SORUMLULUK

Kadına Şiddet

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarında özellikle orta doğu ülkelerinde kadına yönelik her türlü şiddetin karşısındayız. Bu kapsamda Dinossi Anneleri Ekibiyle beraber şiddet gören, maddi yada psikolojik desteğe ihtiyacı olan, ücretsiz olarak şiddet göre kadınlara hukuki işlemlerde avukatlık ve haklarının savunulması yönündeki destekler gibi hayatı boyunca yada en az 1 defa şiddet görmüş kadınları Dino İyilik Evlerinde hem barınma hemde diğer tüm konularda destekler sağlar. Ayrıca Dinossi üzerinden satılan bazı ürünler direk Dinossi Anneleri tarafından şiddet görmüş kadınlarca üretildiğini ve tekrar topluma kazandırma projelerimizce şiddet gören kadınlar tarafından üretilen tüm ürünlerin gelir’leride şiddet gören kadınlara aktarılmaktadır. Bu konuda desteğe ihtiyacınız varsa yada bilgi talep isterseniz buraya tıklayınız.

SOSYAL SORUMLULUK

İklim Değişikliği Destekleri

Dinossi, dünya genelindeki tüm konumlarında yada bulunmadığı diğer tüm konumlarda son yıllarda oluşan amansız yer küre sıcaklığının yükselmesi, doğaya ve diğer tüm canlılara insanların verdiği zararı bilmektedir. Bu yüzden geleceğimiz çocuklarımıza dünden daha iyi bir dünya mirası bırakmak çocuklarımızın suya, gıdaya ve sürdürebilir enerjiye ulaşmaları için bu konuda birçok yerel devlet kurumlarıyla ortak işler yürütmektedir. Dünyanın ısınmasıyla oluşacak deprem, sel, fırtına yada diğer doğal afetlerin en aza indirilebilmesi için bugünden acil olarak bu sesimize sizde destek olabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın

Dünya’ya Saygı Duyuyoruz

Dinossi, KidyLove ve Dinoski markalarımızla üretimlerini yaptığımız tüm ürünlerimiz doğada tamamen çözülebilir ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir.

Doğa İle Beraber

Tüm tekstil ürünlerimizin tamamı geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir.

Atık Plastikler

Kırtasiye ürünlerimiz başta olmak üzere tüm plastik ürünlerimizin tamamı atık plastik malzemelerden geri dönüştürülmüştür.

Organik Ürünler

Dünya’ya asla zarar vermeden gıda ve pamuk ürünlerimizin tamamı hem organik üretimdir hemde susuz tarım ürünleridir.

METAVERSE

Yarını Keşfet

Dinossi, şu anda sadece İngilitere Dinossi Kullanıcıları için yayında olan sadece çocuklara yönelik METAVERSE Dünyasıyla yakın zamanda tüm dünyada yayına girecek çocukların gelecekteki yeni evren olarak dikkat çekilen metaverse ile zararlı içeriklerden uzak tam ebeveyn kontrollü uygulamalarıyla yarını keşfedin. Metaverse detaylarımız biçin buraya tıklayın.