AKILLI ŞİRKET ÇALIŞANLARI

Dinossi, Anlaşmalı Şirket Çalışanımısınız?

detaylar aşağıda!
Hadi Başlayalım

Eğer şirketiniz varsa ve çalışanlarınızı çok seviyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Şimdi akıllı şirketler, akıllı patronlar ve çok akıllı çalışanlara özel Dinossi üye işyeri olun, çalışanlarınız dinossi.com ve mağazalarımızda şirketinize özel avantajlı indirim kuponu sahibi olsun.

Eğer bir şirket çalışanıysanız, bizce hemen bu sayfayı yöneticinizle paylaşın. Yıl boyunca vereceğiniz tüm siparişlerinizde, şirketinize özel sabit ve sınırsız kullanımlı indirim kuponunuzla tüm okul ve diğer çocuk ürünlerimizi satın alın.

Details

Anlaşmalı Şirket Ol, Çalışanlarınız Tüm Ürünlerimizi İndirimli Alsın. Üstelik Şirketlerden Bu Anlaşma İçin Ek Bir Ödeme Talep Edilmez.

Topluluğunuzla beraber Dinossi, anlaşmalı şirketi olun, çalışanlarınızı daha avantajlı alışveriş için indirim kuponunu sınırsız ve yıl boyunca sahip olmasını sağlayın.

Şirketlerle yapılan bu anlaşmadan ve sağlanan indirim kuponlarından dolayı anlaşma yapmak isteyen hiç bir şirketten ek ödeme gibi bir talebimizin olmadığını bilmenizi isteriz.

Dinossi olarak aynı topluluklarda görev alan tüm çalışanların eşit bir biçimde avantaj sağlanması için bu kampanya oluşturulmuştur.

Her şirketin kendine özel indirim kuponuyla şirketiniz çalışanlarının tüm çocukları için avantajlı Dinossi, Smiggle, Tonies, Omiebox gibi markalarımızda tüm bireysel müşteri kampanyalarımıza ek, özel şirket indirim kuponunuzla daha’ da avantajlı olmasını sağlayın.

Bu indirim fırsatı anlaşma yapmak isteyen şirketler için ek bir maliyet oluşturmaz, siparişlerdeki faturalama sipariş veren çalışanınıza bireysel olarak kesilir şirketinize faturalandırılma yapılmaz. Buradaki konu, aynı şirket çatısı altında görev yapan çalışanlarınızın dinossi.com ve dinossi mağazalarından indirimli alışveriş yapmasını sağlar.

Hadi İlk Adımı Atın

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. Formu doldurduktan sonra tarafınıza bir e-posta alacaksınız. E-posta’ da ek bilgiler sorulabilir yada şirketiniz için özel indirim kuponunuz tanımlanıp gönderilebilir. Tek indirim kuponuyla tüm şirket çalışanlarınız faydalanacak ve herhangi bir sınırlandırma olmayacaktır.

Farklı Sorularınızmı Var?

Posta Adresi: Çamlık Mahallesi, Dinç Sokak No:2 Kat:1 Dinossi Plaza, Ümraniye  İstanbul
0216 706 51 36

E-Postayımı Tercih Ediyorsunuz?

Lütfen aşağıdaki eposta adresimizden bize ulaşın. (Şirket başvurusu için mutlaka yukarıdaki formun öncelikli doldurulması gerekmektedir.
dino@dinossi.com